Afrand Ghandforoush
Aiste Pilvinyte
Alberte Bønkel
Kor og ukulele
Andreas Bek Mortensen
Klaver
Anine Olsen
Mavedans, Dancehall, Afrikansk
Anna Vestergaard
Kor
Anne Cathrine Andersen
Anne Hebsgaard Pedersen
Anne-Mette Strandgaard
Kor, Musicaliber og KOL-sang
Anton Larsson
Astrid Hansen
Kor
B. Kim Pedersen
Aftenskolen Nordkraft
Birgitte Bisgaard Nielsen
Salsa og dans
Bjarke Behr
Bjarne Wagner-Augustenborg
Bjørn Serverin Larsen
Carl Emil Tofte Jensen
Sammenspil, bas ,klaver
Caroline Camilla Zalcman
Saxofon og KOL-sang
Casper Andersen
Poco Loco Percussion
Christian Vestergaard Wennerlin
Kor
Dylan Huw Thomas
Brass band
Dyveke
Elli Hullis
Erik Michaelsen
Trompet, trombone og horn
Eyal Lovett
Ensemble og klaver
Frank Wommeldorff
Sammenspil, saxofon, big band
Freya Guillero H. Hansen
Gert Nørgaard
Giedre Verseckaite
Grace Acosta Andersen
Guillermo Neuenschwander Barreto
Gunnva Johannisardottir Kærgaard
Helle Haukrogh
Kor
Henrik Fevre Nørgaard
Dagskole, sang, klaver, tromme
Henrik Lutzen
Brass band
Inge Olsen
Mavedans
Ingrid Spinella
Jan Pedersen
Jette Pedersen
John Vinther
Jonas Bjerregaard
Jonas Dannerbugt
Klaver og guitar
Jonathan Gwyn Clarke
Juliana Yvette Gomez
Jørgen Moranis
Kaj Larsen
Karin Margrethe Lorenzen
Kasper Westeraa
Katrine Schmidt
Sang
Kenneth Lisbjerg Jensen
Dans
Kirsten Puggaard
Klaus Anton Lundgaard
Big band
Kristin Engerstrøm
Lars Janson
Lars Peder Brinks Sørensen
Liv Kirstine Lund Poulsen
Kor
Magnus Weidinger Schrøder
Majken Sand Nielsen
Malou Dalhoff
undedrviser
Mathias Lenda Thomsen
underviser
Micho Thorrill Frost
Mikkel Emil Andersen
Guitar og mandolin
Natasha Tracey
Natasja Vinther
KOL-sang og børnehold
Nicholas Buus Rasmussen
Klaver
Olav Gudnason
Ole Sloth
Kor
Oskar Rank
Pavel Galibarov
Salsa
Pia Mark
Pia Munch
Saxofon
Rasmus Hald Jensen
Guitar
Rebekka Neergaard
Rene Krone
Rie Jespersen
Rikke Hestvang Andersen
Kor
Rikke Sandberg
Kor
Salvador Olmos
Sigurd læsøe Madsen
Sofie Frandsen Eller
Sanglærer og korleder
Steen Carlsen
Guitar
Sule Serubugo
Søren Frølund
Salsa
Trine Georgsen
Kor